vingida.lv
 
  Kompānija: Noliktavu telpas, projektēšana, ražošana, celtniecība.
SAS "Vingida" • ir Lietuvas - Somijas kopuzņēmums, dibināts 1993. gadā. Darbības pamatvirzieni - rūpniecisko un arhitektonisko būvju projektēšana, ražošana un celtniecība ar PVC tekstila un citu audumu pielietošanu, kā arī mobilo izstāžu paviljonu un noliktavas telpu noma.

Mūsu organizācijai ir atestāts īpaši svarīgo objektu un konstrukciju celtniecības sfērā. Visi mūsu organizācijas speciālisti ir attestēti un, savas kvalifikācijas nepārtrauktai paaugstināšanai, katru gadu stažējas un piedalās dažādos semināros un pasākumos Eiropā, ASV un citās valstīs.

Kvalitātes vadība notiek atbilstoši EN ISO 9001 : 2000 standartu prasībām, tas ir apliecināts ar Det Norske Veritas sertifikātu.

Mūsu uzņēmums ir sasniedzis vislabākos rezultātus piedāvājot klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus un produkciju par mērenām cenām. Uzņēmums darbojas nozarē ar augsto konkurences līmeni un ir gatavs pārmaiņām, ātri reaģē uz savu klientu vajadzību izmaiņām un nepārtraukti pilnveido savu produkciju.

Mūsu galvenā atšķirība • mēs nepalētinām produkciju uz kvalitātes rēķina, tādēļ mūsu uzņēmums kvalitatīvi izpilda un izpildīs saistības pret saviem klientiem, partneriem un uzņēmuma darbiniekiem.

Mūsu produkciju veiksmīgi izmanto Skandināvijas un Eiropas valstīs.


Misija:

Būt labākiem un sekmīgākiem mobilo konstrukciju projektēšanas, ražošanas un celtniecības nozarē, realizēt pasaules mēroga un kvalitātes projektus. Misijas realizēšanai mūsu uzņēmums ir izveidojis visu projektēšanai, ražošanai un vadībai nepieciešamo infrastruktūru, kā arī sadarbojas ar citām organizācijām, kuras darbojas šajā nozarē.
 

Copyright 2006 Vingida Ltd.