vingida.lv
 
  Konstrukciju analīze un aprēķins: tekstila arhitektūras vanšu konstrukcijas
Formas veidošana

Lai kvalitatīvi saprojektētu vanšu konstrukciju ar PVC tekstilu, kura būs paredzēta dažādām slodzēm, ir nepieciešams noskaidrot konstrukcijas pareizu formu un tās izliekums divās plaknēs.

Tekstila arhitektūras konstrukcijas funkcionēšanas zem dažādu slodžu iedarbības efektivitātes paaugstināšanai izmanto sprieguma spēku līdzsvarošanas metodi abās plaknēs. Piemērotākās formas aprēķinam pielieto dažādus algoritmus, sakot ar ģeometrisku pieeju un beidzot ar sprieguma spēku samazināšanas un palielināšanas tehnoloģijām katrā no plaknēm.

Pastāv daudz "par" un "pret " noteikto problēmu risināšanas metožu izvelē. Tomēr, no praktiskās puses, konstrukcijas pareizas formas aprēķinam vispopulārākā paliek sprieguma spēku līdzsvarošanas metode.


Slodžu aprēķins

Tekstila arhitektūras konstrukcijas dinamikas un formas izmaiņu seku atklāšanai, kā arī piepūšamo konstrukciju novērtēšanai ekstremālas pārslodzes gadījumā ir nepieciešams veikt konstrukcijas statisku strukturālo analīzi.

Sakarā ar tekstila konstrukciju elastīgumu slodžu ietekmē ir nepieciešama speciālā programmatūra ar nelineāras ģeometriskas analīzes funkciju.

Veicot lielu datu apjoma analīzi ar speciālas programmatūras palīdzību, nepieciešamās informācijas saņemšanai programmatūrai jābūt iespējai viegli ievadīt un kontrolēt konstrukcijas deformāciju un spēka slodzes grafiskās ilustrācijas.

Piegrieztņu ģenerācija

Piegrieztņu ģenerācija, tas ir izvēlētās formas plakņu izklājuma veidošanas process. Šis process ir konceptuāli līdzīgs zemes virsmas karšu veidošanas principiem. Viens no svarīgākiem uzdevumiem tekstila arhitektūras konstrukcijas piegrieztņu veidošanā ir vēlamas formas saskaņošana ar iespējamām deformācijām.

Konstrukcijas deformācija ekspluatācijas laikā ir nenovēršama. Esošas deformāciju daudzveidības kompleksais monitorings palīdz izvēlēties visefektīvākos piegrieztņu veidus.


3D Vizualizēšana

Tekstila konstrukciju augstās kvalitātes vizuālo attēlu veidošana paliek arvien populārākā. Šis process galvenokārt ir paredzēts tam, lai paradītu klientam konstrukcijas reālistisko izskatu pirms izgatavošanas.

Vizualizēšanas process ir konstrukcijas dizaina un projekta estētisko noteikumu ievērošanas svarīgākā sastāvdaļa.
Cadisi-Demo nolādēt (1.5 MB) . Easy-Demo nolādēt (24MB).

Ja Jums rodas jautājumi par programmatūras iespējam, vai par programmatūras pirkšanu, lietošanu u.c., lūdzam rakstīt mums vai tieši produkta izstrādātajam Technet GMBH.


Copyright 2006 Vingida Ltd.